Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 30 gündür. Ayrıca sitemizde yer alan ürünler, ilgili kampanya döneminde sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan değişim yapılamamaktadır. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz.

 

-İade edeceğiniz ürünü, web sitemizde "İade Taleplerim" kısmından iade edilecek ürünü seçip formunu doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla ve Faturası ile birlikte, MNG KARGO ile karşı ödemeli olarak fatura üzerindeki adresimize göndermenizi rica ederiz.

 

İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.

 

İade Adresi: Hürriyet mahallesi 315 sokak no 19/A Gaziosmanpaşa/istanbul

 

İade etme süresi kaç gündür?

Köse Ayakkabı müşterilerinin "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" 15 gündür. Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre kanunen 7 gün olan bu süreyi rahatça alışveriş yapabilmeniz için Köse Ayakkabı 15 güne çıkartıyor.

 

İademi hangi adrese göndereceğim?

İade Adresi: Hürriyet mahallesi 315 sokak no 19/A Gaziosmanpaşa/istanbul

 

İadede kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

İade talebiyle koseayakkabi.com 'a gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir. Websitemizdeki(Hesabım-İade Taleplerim) iade formunu eksiksiz doldurarak, MNG Kagro ile aşağıdaki adrese "Karşı Ödemeli" olarak gönderebilirsiniz.

 

İade Adresi: Hürriyet mahallesi 315 sokak no 19/A Gaziosmanpaşa/İstanbul